close switcher global page
News photo
Placeholder

world of excellence

Messer Cutting Systems je globálnym dodávateľom špičkových technológií. Firma poskytuje produkty a služby pre priemysel, spracovania kovov, v stanovených celosvetových štandardoch.

Sme priekopníkmi v priemysle, dodávame kompletné riešenia, zameriavame sa strategicky na radu našich zákazníkov a ponúkame im naše inovácie . Dôraz je kladený na digitalizáciu našich procesov a produktov. Naša spoločnosť je zastúpená s viac ako 900 zamestnancami s piatimi hlavných výrobnými závodmi, vo viac ako 50 krajinách.
Sortiment zahrňa autogénne, plazmové a laserové rezacie systémy od ručných manualne obslužných až po špeciálne CNC riadených zariadení pre stavbu lodí, ako aj stroje a zariadenia pre zváranie, rezanie kyslíkom, tvrdé spájkovanie, nahrievanie a rovnanie. Náhradné diely, opravy, rekonštrukcie, údržba a servis, ako aj technológie pre ochranu životného prostredia, sú v portfóliu .Softvérové riešenia pre optimalizáciu výrobných a obchodných procesov. S našimi silnými technologickými partnermi, zdieľame naše znalosti a vyvíjame inteligentné riešenia, napríklad v oblasti automatizácie.

Intenzívny dialog so zákazníkom je na prvom mieste - moderné školiace stredisko je toho jasným dôkazom. Messer Cutting Systems je celosvetovým partnerom a jednotkou v oblasti autogénnej techniky, rezania kyslíkom a poradenstvom pre klientov.