close switcher global page

Aktualizácia licencie

Váš prístup k najnovšiemu softvéru

Software license updates allow you to use our latest software releases as they become available.

Ak je publikovaná nová verzia softvéru a rezervovali ste si u nás striebornú alebo zlatú úroveň podpory, máte nárok na bezplatnú aktualizáciu na túto najnovšiu verziu, vďaka čomu môžete využívať najnovšie funkcie produktov. Zoberte prosím do úvahy, že počet zakúpených softvérových licencií musí byť pokrytý zmluvou o podpore.

OmniWin a OmniBevel si zvyčajne sťahujú aktualizačné súbory licencie (koncové licencie, aktualizácie, inovácie) automaticky z internetu a aplikujú ich priamo na váš kľúč ochrany softvéru (dongle). V prípade, že počítač s programom OmniWin alebo OmniBevel nie je pripojený k internetu, použite prosím formulár pre stiahnutie aktualizácie licenčných súborov. Stiahnuté súbory sa potom musia ručne aplikovať na dongle. Podrobné informácie nájdete v dokumentácii k OmniWin alebo OmniBevel.

Predtým, než budete aktualizovať existujúcu inštaláciu OmniWin Classic , musíte si z tejto webovej stránky stiahnuť príslušný aktualizačný súbor pre už použitý hardvérový kľúč. Keď bude súbor pripravený na vyzdvihnutie, budete upozornený e-mailom.